NBA (PLAY OF): "RAKETA" je pogodila pravo u cilj   (VIDEO)

NBA (PLAY OF): "RAKETA" je pogodila pravo u cilj (VIDEO)

• icon
    • icon Twitter
    • icon
    • icon

Bio je to meč pun preokreta u kojem su “rakete” pogodile pravo u metu. A meta je bio aktuelni šampion u Oracle Areni – Houston je pobijedio u gostima sastav Golden Statea rezultatom 95:92 , vratio brejk i izjednačio rezultat u seriji na 2:2.

Prvi period pripao je domaćinu, drugi gostu, treći opet domaćinu a poslednju riječ dao je ipak Harden - “brada” i Chris Paul zaključili su ovu utakmicu zajedno sa sjajnom odbranom tima:

Ovo smo radili cijele sezone, ovo je glavni razlog pa smo ovdje gdje jesmo. Treću utakmicu smo izgubili, sjeli i razgovarali i znali smo da možemo dobiti ovaj četvrti meč. Chris, Erick, Trevor bili smo sjajni u poslednjoj četvrtini. iistakao je James Harden (Houston)

Milsim da smo odlično počeli, igrali sjajno nekih sedam minuta ali oni su izvanredan tim. Znate, rpotiv njih m,orate biti na vrhunskom nivou svih 48 minuta. Imali smo šansu da pobiejdimo ali nismo je iskoristili. nije bio raspoložen nakon meča Stephen Curry (GSW)

Harden je sa 30 poena bio najefikasniji igrač utakmice, Paul je dodao 29. U ekipi Warriorsa Curry je ubacio 28 poena, Durant poen manje.

Serija se seli u Teksas a naredni meč je na programu u noći između četvrtka i petka.