NBA: Golden State neporažen i u trećoj utakmici
    Košarka

• icon
    • icon

Aktuelni prvaci NBA lige na pragu su odbrane titule – Golden Stejt je i u trećoj utakmici finalne serije savladao ekipu Klivlenda, ovog puta kao gost.

• icon
    • icon TWITTER
    • icon
    • icon

Warriorsi su napravili brejk i samo su jedan korak od odbrane titule u NBA ligi. Golden State je u gostima savladao ekipu Clevelanda rezultatom 110:102 u trećoj utakmici velikog finala NBA lige i vodi sa 3:0 u pobjedama.

Aktuelne prvake je predvodio Kevin Durant koji je u ovom susretu ubacio 43 poena.

Nemojte me pogrešno shvatiti ali veoma sam uzbuđen. Baš kao kad sam bio mlađi. Ovo je bila jedna od najboljih večeri za mene, zaista ne mogu da to ne podijelim. U košarci se dešavaju čudne stvari, mi smo bili na ivici ponora u prvom meču ali eto. U košarci je sve moguće - kazao je Kevin Durant.

Cavaliersi su se držali sve do poslednjeg minuta – Durant je tada pogodio trojku i odveo ekipu na šest razlike. James je imao tripl dabl ali njegovih 33 poena 10 skokova i 11 asistencija nije mnogo pomoglo.

Ovo je definitivno težak poraz, bili smo u igri do poslednjeg minuta ali otišlo je na njihovu stranu. Imamo četvrtu utakmicu. Moramo se spremiti za tih 48 minuta - kazao je Le Bron James.

Četvrta utakmica finalne serije NBA lige igra se u noći između petka i subote opet u Clevelandu.